Grovdammsugare med filterrengöringssystem!
Nilfisk Multi 20 Art.nr: 149281

  • Effekt på 1400 W
  • Blåsfunktion
  • Luftmängdsreglering
  • Filterrengöringssystem
  • Krok för slangförvaring
  • Kabellängd på 5 m
  • Tankkapacitet på 20 l
1 195:-

Antal:


Lagerstatus - Alltid samma pris i Lagershop som på netonnet.se

Produktbeskrivning
Grovdammsugare med blåsfunktion och filterrengöringssystem
Nilfisk Multi 20 en rymlig, kraftfull grovdammsugare för våt och torr smuts med filterrengöringssystem. Push&Clean semiautomatisk filterrengöring ger konstant hög sugförmåga. Du behöver bara hålla för sugöppningen och trycka på en knapp för att rengöra filtret. Parkeringsfunktionen för förlängningsröret är en unik och specialutvecklad hållare på maskinen.

Nilfisk Multi 20 dammsuger enkelt upp spill så som vatten, grus och stenar. Idealisk för rengöring i t.ex. hemmet, garaget, bilen, källaren, förrådet, snickarboden, hobbyverkstaden och i samband med exempelvis renoveringar. Med blåsfunktionen kan du till exempel lösgöra löv eller smuts från svåråtkomliga ställen.

Nilfisk Multi 20 är utrustad med en kraftfull motor på 1400 Watt, 2-delat plaströr och rymlig 20 liters behållarvolym. Levereras med golvmunstycke, fogmunstycke och borstmunstycke.

Egenskaper
  • Grovdammsugare för våt och torr smuts.
  • Kraftfull motoreffekt på 1400 Watt.
  • Två stora hjul baktill ger bra stabilitet.
  • Enkel förvaring av tillbehör
  • Krok för slangförvaring
  • Cartridgefilter W&D gör att du kan suga upp fuktig smuts utan att förstöra filterpåsen.
  • Push&Clean semiautomatisk filterrengöring ger konstant hög sugförmåga.
  • Med blåsfunktionen kan du till exempel lösgöra löv eller smuts från svåråtkomliga ställen.
  • Parkeringsfunktionen för förlängningsröret är en unik och specialutvecklad hållare på maskinen.
Nilfisk Påsar Multi 4-pack 
Dammfilterpåsar i 4-pack till grovdammsugare. Påsarna tål fukt. Passar till Nilfisk Multi 20 och Multi 20 T.

PRIS: 119:-

ANTAL:

Nilfisk Torr / våtfilter Multi 
Torr/våtfilter till grovdammsugaren Nilfisk Multi.

PRIS: 279:-

ANTAL:

Swirl Doftkulor Fruktblandning 
Kulor med doft som sugs in i dammsugarpåsen. Ger en behaglig och fräsch doft varje gång du dammsuger. Välj mellan Fruktblandning, Aloe Vera och Magnolia. Räcker länge!

PRIS: 29:-

ANTAL:

Swirl Doftkulor Aloe Vera 
Kulor med doft som sugs in i dammsugarpåsen. Ger en behaglig och fräsch doft varje gång du dammsuger. Välj mellan Fruktblandning, Aloe Vera och Magnolia. Räcker länge!

PRIS: 29:-

ANTAL:

Swirl Doftkulor Magnolia 
Kulor med doft som sugs in i dammsugarpåsen. Ger en behaglig och fräsch doft varje gång du dammsuger. Välj mellan Fruktblandning, Aloe Vera och Magnolia. Räcker länge!

PRIS: 29:-

ANTAL:

Teknisk specifikation
Motoreffekt 1400 Watt
Vakuum 210 mbar
Luftmängd 4000 l/min
Tankkapacitet 20 liter
Sladdlängd 5 meter
Medföljande tillbehör Golvmunstycke, fogmunstycke och borstmunstycke
Mått (DjupxBreddxHöjd) 390 x 370 x 530 mm
Vikt 6,7 kg
Svårt att hitta rätt produkt?
Ställ en fråga till andra kunder:
Skriv ut Skriv ut Dela via e-post Dela via e-post Dela via Facebook Dela via Twitter Dela via Twitter

Grovdammsugare med teleskopiskt rör och praktiskt eluttag!

Effektiva högtryckstvättar!

Se vårt sortiment av högtryckstvättar!

Nyttig färskpressad juicedrink!

Unna dig med en nyttig färskpressad juicedrink, snabbt och enkelt!

Bubblande gott!


Om Cookies   Copyright © 1999 - 2012 NetOnNet