Blender som klarar det mesta!

OBH Nordica Blender Frutti - Piano Black Art.nr: 114762

  • Effekt på 300W
  • 2 hastigheter
  • Pulsknapp
  • Kan även krossa is
  • Graderad bägare
  • Kapacitet 0,8 liter
299:-

Delbetalningsalternativ

3 månader0% 129:- /mån (exkl uppl avg / ev frakt)
12 månader0% 54:- /mån (exkl uppl avg / ev frakt)
24 månader7,89% 43:- /mån (exkl uppl avg / ev frakt)
36 månader7,89% 39:- /mån (exkl uppl avg / ev frakt)
48 månader7,89% 37:- /mån (exkl uppl avg / ev frakt)
Månadsbeloppen i tabellen ovan visar ungefärlig kostnad. Exakt kostnad visas när ett köp genomförs.

Delbetalning

Tillsammans med NetOnNet Pay erbjuder vi dig möjligheten att dela upp din betalning. När du handlar kan du välja mellan olika återbetalningstider. Du delar upp köpet på ett antal månadsbetalningar, till ingen eller låg ränta, under en bestämd period. Även om du valt att dela upp ditt köp kan du när som helst betala av hela skulden. Uppläggningsavgift tillkommer (195 kr för delbetalning 3 mån / 250 kr för delbetalning 12 månader eller längre). Aviavgift på 29 kr debiteras varje månad. Effektiv ränta vid inköpsbelopp 10 000 kr och 48 månader är 16,33 %.

Varorna levereras direkt och delbetalningsavtalet signeras antingen via pappersavtal eller digitalt via BankID, Telia eller Nordea. Vid val av pappersignering skickas en faktura på hela beloppet som gäller tills vi mottagit det underskrivna delbetalningsavtalet.

Grundkraven för att ansöka om avbetalning är att du skall vara över 18 år, ha en taxerad inkomst av tjänst överstigande 120 000 kr per år och inte ha några betalningsanmärkningar.

Räkneexempel vid 12 månaders delbetalning:

Varukorg........................10 750
Frakt.................................... 299
Summa / per månad...11 049 / 921 kronor per månad

Aviavgift på 29 kronor tillkommer, vilket ger en månadsbetalning på 950 kronor. En uppläggningsavgift på 250 kronor tillkommer på första avin.

Antal:


Bilder får ej användas utan tillstånd. © NetOnNet AB 2010

  • Produktbeskrivning
  • Teknisk specifikation
Teknisk specifikation
Watt 300W
Volym på bunke i liter 0,8 liter
Skålmaterial Glas
Antal hastigheter 2+puls
Övriga funktioner Iskrossfunktion
Medföljande tillbehör Glaskanna med lock
Produktbeskrivning
Den hackar, gör puréer, mixar fruktdrinkar, glassdrinkar, soppor med mera. Dessutom kan den krossa is. Bägaren är i glas och den är graderad, vilket gör det lätt att se innehållet samt att hålla den fräsch. Frutti Blender har två olika hastigheter, samt en impulsknapp för korta, snabba mixningar.

Bägaren rymmer 1 liter, men för att undgå att behållaren överfylls bör mängden begränsas till 0,8 liter. Det finns en nivåmätare som visar hur mycket som tillsatts. Lock och knopp måste placeras på behållaren innan blendern startas.

Kapacitet: 0,8 liter.
Pulsknapp.
Graderad bägare.
Enkel rengöring.
Skriv ut Tipsa en vän

Blender som klarar det mesta!

OBH Nordica Blender Frutti - Piano Black
  • Effekt på 300W
  • 2 hastigheter
  • Pulsknapp
  • Kan även krossa is
  • Graderad bägare
  • Kapacitet 0,8 liter
299:-
Tipsa om denna artikel!
Ditt namn:
Din e-postadress:
E-postadress till din vän (använd ; om du vill skicka till flera e-mailadresser):
Meddelande i mailet: (max 50 tecken)

Säkerhetsfrågan för att undvika spam (svara med bokstäver):
Hur mycket blir tre plus fyra?

Skicka Avbryt

Vad tycker du om denna sida? Hjälp oss att bli bättre genom att skicka en kommentar
Din e-postadress (frivillig uppgift):

Säkerhetsfrågan för att undvika spam (svara med bokstäver):
Hur mycket blir tre plus fyra?

Skicka
Kundvagn
popup tail

Kraftfull blender i rostfritt stål!

  • Effekt på 300W
  • 2 hastigheter
  • Pulsknapp
  • Rostfritt stål
  • Kan även krossa is
  • Graderad bägare
  • Kapacitet 0,8 liter

Köptips!

Mixa drinkar, skumma mjölk, mosa barnmat. Med en bra stavmixer i köket klarar man av de flesta arbeten med ett verktyg!
Om Cookies   Copyright © 1999 - 2010 NetOnNet